درباره مــا


گروه تولیدی بیتا شیمی با تکیه بر توان فنی و اجرایی خود و با بهره گیری از واحد های پالایشگاهی – تولیدی و اتکا به کارخانه های مجهز خود که بر اساس آخرین تجهیزات آزمایشگاهی بنا گردیده آمادگی خودرا جهت تولید محصولاتی باکیفیت و عرضه به بازار داخلی و خارجی اعلام میدارد و با در نظر گرفتن دانش روز و بهره کیری از توان و دانش پژوهشگران و مهندسان مجرب مجموعه خود همواره کوشش نموده تا با تولید محصولاتی باکیفیت بالا سهمی در ارتقا و بهبود تولیدات کشور داشته و در جهت جلوگیری از الودگی زیست محیطی و پیروی از قوانین و مقرارت طبق استانداردهای ملی و جهانی گامی موثر برداشته .


 

تاریخچه شرکت تولیدی بیتا شیمی


شرکت تولیدی بیتا شیمی در سال 1345 تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تولید انواع روغن پایه،روغن موتور،روغن دنده،گیریس،ضدیخ اغاز نمود. این شرکت در شهرستان ورامین،شهرک صنعتی چرمشهر واقع شده است. از امتیازات این واحد تولیدی دارابودن 3000 تن مخزن ذخیره روغن،خط تولید پیشرفته، 5000 متر انبارهای پس از تولید، 500 متر ازمایشگاه با تجهیزات کامل و پژوهشگران مجرب در این بخش می باشد. این شرکت با اتکا به کارخانه مجهز خود که بر اساس اخرین تجهیزات ازمایشگاهی روز و در زمینی به مساحت 19000 متر مربع بنا شده است. شرکت تولیدی بیتا شیمی با برندهای (فتاح و صدرا) خود را در یاری رسانی صادقانه به مشتریان گرامی متعهد می داند،و می کوشدبا تولید محصولاتی با کیفیت بالا سهمی در ارتقا و بهبود تولیدات کشور داشته باشد. و براساس خط مشی خود رضایت مندی مشتریان و جلوگیری از الودگی زیست محیطی و پیروی از قوانین و مقرارت طبق استانداردهای ملی و جهانی را سرلوحه اهداف خود قرار داده است.


 
[rev_slider 1*]
 

 

تاریخچه واحد پالایشی پتروسالار قم


شرکت پالایشگاهی پتروسالار قم در سال 1379 تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تولید انواع روغن پایه،روغن موتور،روغن دنده،گیریس،ضدیخ اغاز نمود. این شرکت در شهرستان قم،شهرک صنعتی سلفچگان واقع شده است. از امتیازات این واحد تولیدی دارابودن 2500 تن مخزن ذخیره روغن، کوره های تقطیر 1، کوره های تقطیر 2، فیلتراسیون، 2000 متر سوله تولید و انبار، 300 متر آزمایشگاه با تجهیزات کامل و پژوهشگران مجرب در این بخش می باشد. این شرکت با اتکا به کارخانه مجهز خود که بر اساس اخرین تجهیزات ازمایشگاهی روز و در زمینی به مساحت 19000 متر مربع بنا شده است. شرکت پالایشگاهی پتروسالار قم با برندهای (فتاح و صدرا) خود را در یاری رسانی صادقانه به مشتریان گرامی متعهد می داند و می کوشد با تولید محصولاتی با کیفیت بالا سهمی در ارتقا و بهبود تولیدات کشور داشته باشد. و براساس خط مشی خود رضایت مندی مشتریان و جلوگیری از الودگی زیست محیطی و پیروی از قوانین و مقرارت طبق استانداردهای ملی و جهانی را سرلوحه اهداف خود قرار داده است.


 
[rev_slider a]